kamkam
10 بهمن 1401 - 12:13

دشمن در اغتشاشات اخیر جز شرمندگی چیزی نصیبش نشد

فرمانده کل انتظامی کشور گفت: دشمن در اغتشاشات اخیر جز شرمندگی چیزی نصیبش نشد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، سردار احمدرضا رادان فرمانده کل انتظامی صبح امروز در آیین تکریم و معارفه فرمانده انتظامی تهران بزرگ اظهار کرد: حساسیت انجام ماموریت و وظیفه، خاص و منحصر‌به‌فرد است. شیوه‌های جدید دشمن در جنگ شناختی که علیه مردم و انقلاب است حساسیت خدمت انتظامی به مردم را نشان می‌دهد.

وی افزود: ما همواره به دشمن اعلام کردیم امروز آماده‌تر از دیروز و فردا آماده‌تر از امروز هستیم، در هر فتنه و آشوبی آن چیزی که نصیب دشمن شد یاس و ناامیدی بود و آن چیزی که نصیب مدافعان امنیت شد افتخار، شرف و آبرو بوده است.

رادان تصریح کرد: تهران ام‌القری میهن و نقطه هدف اصلی دشمن است؛ وقتی در تهران طرحی اجرا می‌شود در واقع استان‌های دیگر را هم در بر می‌گیرد برای همین باید فرمانده‌ای برای این استان انتخاب شود که بتواند مدیریت خوبی داشته باشد.

فرمانده کل انتظامی بیان کرد: سردار رحیمی در طول خدمتش در پلیس تهران ماموریت خود را با ظرافت و اقتدار پیش برد؛ شهادت می‌دهم سردار رحیمی در طول 6 سال خالصانه عمل کرد و تهران بزرگ را با موفقیت اداره کرد.

وی گفت: در سال‌های 96، 98 و 1401 سردار رحیمی به خوبی توانست بحران‌ها و فتنه‌ها را مدیریت کند. دشمن فهمید اگر بخواهد اقدامی انجام دهد جز شرمندگی چیزی برایش باقی نمی‌ماند.

رادان افزود: سردار محمدیان از داخل مجموعه پلیس  است و شناخت خوبی از تهران و مسائل مربوط به این استان دارد؛ سردار محمدیان باید بتواند مسیری جهشی توام با اقتدار و رافت و مهربانی را به نمایش بگذارد.

فرمانده کل انتظامی تصریح کرد: سردار رحیمی از امروز بعدازظهر عهده‌دار پلیس امنیت اقتصادی فراجا می‌شوند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
شناسه خبر: 1007198